Gliwicka Akademia Tenisowa na JasneJTENISOWE RRZEDSZKOLE
 
Oferta Tenisowe Przedszkole stworzone jest z myślą o najmłodszych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tenisem.
Zapraszamy wszystkie dzieci od 4 roku życia, do uczestniczenia w zajęciach podczas których, rozwiniemy ich koordynacje ruchową co jest podstawą do gry w tenisa. Nauczymy jak poprawnie trzymać rakietę i odbijać piłkę. Wszystkie te zajęcia prowadzone sa w formie gier i zabaw tenisowych dla dzieci.
 
DZIECI I MŁODZIEŻ
 
W naszej Akademii, prowadzimy nauke i doskonalenie gry w tenisie w każdej kategorii wiekowej i na każdym poziomie zaawansowania. Naszym atutem jest przede wszystkim realizacja programu TENIS 10.
Zapraszamy dzieci od 5-6 roku życia oraz młodzież do uczestnictwa w treningach na korcie tenisowym.
Nasza doświadczona kadra trenerska w prosty i zrozumiały sposób, przekaże umiejętności techniczne jak i taktyczne, które sa niezbędne do gry w tenisa. Zajecia dla dziecie odbywają się w grupach 4-6 osobowych, dostosowanych do wieku oraz stopnia zaawansowania gracza.
 
ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH
 
Niezależnie od tego czy zaczynasz swoją przygodę z tenisem, czy jesteś doświadczonym graczem, zapraszamy na zajęcia indywidualne oraz grupowe (2-4 osobowe) pod okiem wyszkolonej kadry trenerskiej, podczas których nabędziesz bądź udoskonalisz swoje umiejętności.
W naszej Akademii realizujemy program Tenis Xpress.
Poziom zajeć indywidualnych oraz grupowych zależy od stopnia zaawansowania.

TRENING OGÓLNOROZOJOWY

Zajęcia ogólnorozwojowe przeznaczone są dla wszystkich dzieci od 6-7 roku życia, mlodzieży i dorosłych.
W tenisie oprócz prawidłowej techniki i myślenia taktycznego na korcie, bardzo ważne jest przygotowanie fizyczne, które jest bazą wyjściowa do szybkiego przyswajania umiejętności tenisowych. Na treningach koncentrujemy się nad rozwojem szybkości, zwinności, koordynacji, umiejętności prawidłowego biegania i innych niezbędnych cech, zwiększających tenisowy potencjał.


ZAPRASZAMY!