Wspinaczka na JasneJ


Jasna Strona Mocy - Scarpa Open - 14 XI 2015

 

Zapraszamy 19 marca na towarzyskie zawody wspinaczkowe JASNA STRONA MOCY SCARPA OPEN.
Zawody odbędą się 19.03.2016 r. , godz. 10.30 – 16.30 na  sztucznej ścianie wspinaczkowej i boulderowni JASNA Sport i Rekreacja, ul. Jasna 31 w Gliwicach.
Rywalizacja ma charakter towarzyski, a zawody zostaną rozegrane „na trudność”. Wspinamy się na wędkę. Podczas zawodów sędziujemy sobie sami w części boulderowej i wraz z partnerem w części z liną (w przypadku braku partnera, sędziuje instruktor Jasnej). Rywalizacja opiera się na wzajemnym zaufaniu.

Nagrody ufundowali:
Scarpa - bony na buty - I miejsce kobiety/ mężczyźni
Julbo - okulary - II miejsce kobiety/ mężczyźni/ juniorzy
Grivel - sprzęt wspinaczkowy - III miejsce kobiety/ mężczyźni

Kozi-Kidz – bon na kurtkę marki Kozi-Kidz Varberg Fleece Lined* - I miejsce juniorzy, bon na polar Kozi-Kidz Bear Zip-Up Hooded** - III miejsce juniorzy
Exploteam - magnezja + bony zniżkowe na linę GILMONTE - I,II,III miejsce kobiety/ mężczyźni/ juniorzy
* w przypadku braku odpowiedniego rozmiaru zamiennie kurtka: Hannah Garton, Minim lub Mayra (ważność bonu  - 3 miesiące; miejsce realizacji bonu - Sklep Górski, Czeladź ul. Borowa 1; możliwość wysyłki – koszt po stronie nagrodzonego w wysokości 14 zł)
** w przypadku braku odpowiedniego rozmiaru zamiennie polar: Hannah Goofy JR, Trinity lub Retis (ważność bonu  - 3 miesiące; miejsce realizacji bonu - Sklep Górski, Czeladź ul. Borowa 1; możliwość wysyłki - koszt po stronie nagrodzonego w wysokości 14 zł)
W zawodach mogą uczestniczyć kobiety i mężczyźni oraz dzieci po podpisaniu zgody przez rodziców. Organizatorzy pobierają wpisowe w wysokości 25 zł, rejestrując się poprzez stronę internetową http://jasna31.pl/jasna-strona-mocy-scarpa-open  lub w dniu zawodów 35 zł.
Zapisy internetowe do 17 marca 2016 r.
 
WARUNKIEM UCZESTNICTWA W ZAWODACH JEST DOSTARCZENIE OŚWIADCZENIA OSOBY DOROSŁEJ LUB ZGODY RODZICÓW NA WSPINANIE SIĘ DZIECKA NA RECEPCJĘ OSRODKA JASNA W  DNIU ZAWODÓW.
Zgoda lub oświadczenie do pobrania na stronie internetowej http://jasna31.pl/jasna-strona-mocy-scarpa-open
Organizatorzy: JASNA Sport i Rekreacja i portalgorski.pl
 

Do pobrania: Ścianka wspinaczkowa - oświadczenie osoby dorosłej

lub

Ścianka wspinaczkowa (zgoda rodzica)
Formularz zgłoszeniowy
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest KAR – TEL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Gliwicach ul. Sienkiewicza 13, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, pod numerem KRS 0000445008 - właściciel Ośrodka JASNA Sport i Rekreacja. Dane udostępnione na formularzu zgłoszeniowym będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu rejestracji oraz w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla rejestracji i uczestnictwa w akcjach promocyjnych. Każdy Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Zostałam/em poinformowana/y, iż wyrażenie poniższych zgód jest całkowicie dobrowolne i że można wyrazić wszystkie, niektóre zgody, jak i nie wyrazić żadnej zgody, a każda ze zgód może być w każdej chwili odwołana.

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt Ścianka wspinaczkowa:
32 411 99 99

lukasz.ostrowski@jasna31.pl
Godziny otwarcia Ścianki wspinaczkowej:
Poniedziałek-Piątek
10:00 - 22:00
Sobota i Niedziela
10:00 - 22:00