Judo na JasneJ

Bronisław Wołkowicz. Kierownik sekcji judo AZS Gliwice, na tą chwilę najlepszy zawodnik w historii gliwickiego judo. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Trener klasy I , 5 DAN w judo, Jako trener od roku 2004 w AZS Gliwice prowadzi grupę seniorów. Trener Bronisław Wołkowicz to wielokrotny medalista Pucharów  Świata,  Akademickich Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Polski. Startował także na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie w 1996r.(9 miejsce).
Beata Hilt urodzona w 1987 r, absolwentka wydziału chemii na Uniwersytecie Łódzkim. Była zawodniczka i trenerka macierzystego klubu L.U.K.S. JUSPORT Justynów oraz była trenerka Akademii Judo Łódź.  Posiada stopień mistrzowski 1 DAN, od 2005r. posiada uprawnienia trenera judo III klasy oraz sędziego regionalnego. Na 2013 i 2014 roku w rankingu sędziów znalazła się na pierwszym miejscu wśród sędziów okręgowych i regionalnych. Zafascynowana Japonią do tego stopnia, że od 7 lat uczy się japońskiego. Wielokrotna medalistka zawodów krajowych i międzynarodowych. Ratownik po międzynarodowym kursie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz w 2016 roku Komisarz Polskiego Związku Judo. Jedna z ośmiu w Polsce sędziów judo dla osób niewidomych.

Jacek Malczewski ur. 23.04.1989r, czołowy zawodnik sekcji judo AZS Gliwice, absolwent Politechniki Opolskiej, kierunek: Wychowanie Fizyczne. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Młodzików, Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców, indywidualnie i drużynowo. Wielokrotny medalista Pucharu Polski Seniorów i Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów. Srebrny Medalista Pucharu Europy Juniorów Mł. w Berlinie oraz brązowy Pucharu Europy Juniorów w Kownie. V zawodnik Mistrzostw Europy Juniorów Młodszych w Salzburgu. Reprezentant Polski podczas Mistrzostw Europy Juniorów w Warszawie. Posiada stopień mistrzowski 1 DAN, uprawnienia trenera judo oraz sędziego okręgowego oraz ukończony kurs sędziów judo dla osób niewidomych.

   

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt Judo:

recepcja@jasna31.pl

Godziny Zajęć Judo:

Poniedziałek i Piątek
16:00 – 17:00 dzieci powyżej 6 roku życia
Wtorek i Czwartek
16:00 – 17:00 dzieci poniżej 6 roku życia