Judo na JasneJ

beata

Beata Hilt - Malczewska trenerka z licencją Polskiego Związku Judo - stopień 3 DAN. Medalistka Akademickich Mistrzostw Polski. Jako trenerka wychowała medalistkę Pucharu Polski oraz medalistów turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych. Na treningach ogromny nacisk stawia na mocne wytrenowanie ciała połączone z zabawą i techniką. Jej ulubione motto to ' im cięższy trening tym łatwiejsze zawody". 


Arbiter judo o stopniu sędziego związkowego. W strukturach Śląskiego Związku Judo, jest w składzie zespołu zajmującego się sprawami sędziowskimi. Wybrana również jako przedstawiciel województwa śląskiego do Głównej Komisji Sędziowskiej Polskiego Związku Judo. 
Ambitna, uśmiechnięta i zawsze chętna do pomocy!
jacek

Jacek Malczewski to trener z licencją Polskiego Związku Judo - stopień 3 DAN. Jako zawodnik jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, Pucharów Polski (w wielu kategoriach wiekowych), Pucharów Europy (juniorów i kadetów) oraz V zawodnik Mistrzostw Europy Kadetów.

Jako trener wychował medalistów Mistrzostw Polski, Pucharów Polski i Mistrzostw Śląska. Na treningach skupia się na na nauce i doskonaleniu technicznym i motorycznym zawodników. 

Uwielbia pracę z młodzieżą, zawsze życzliwy i pozytywnie nastawiony

 
 

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt Judo:
recepcja@jasna31.pl


Beata Hilt-Malczewska
509-739-989

Jacek Malczewski
796-179-795
Godziny Zajęć Judo:
Wtorek i Czwartek
16:30 – 17:30 grupa naborowa od 6 roku życia

Wtorek i Czwartek
17:30 – 19:00 grupa zaawansowana od 5 kyu