Gabinet masażu na JasneJ


W gabinecie oferujemy profesjonalny masaż leczniczy, poprzedzony diagnostyka funkcjonalną, oprócz wykonania technik masażu leczniczego, uczę pacjenta odpowiednio dobranych ćwiczeń, oraz ergonomii pracy w jego życiu codziennym.

MASAŻ KLASYCZNY
Oparty na zastosowaniu wszelkich chwytów, które eliminują napięcia mięśniowe, pobudzają przepływ krwi i limfy, odżywiają i regenerują tkanki miękkie, pośrednio wpływają na organy wewnętrzne oraz układ nerwowy, poprawiają samopoczucie i ogólny stan psychofizyczny. Masaż klasyczny może mieć działania lecznicze, odprężające, przeciwbólowe. Jest to najbardziej znany i popularny typ masażu na świecie, pozwala na wyciszenie i odprężenie po całym dniu.

MASAŻ RELAKSACYJNY
Masaż aromaterapeutyczny całego ciała na bazie naturalnych , ciepłych olejków. Efekt relaksu, odprężenia i uspokojenia uzyskiwany jest przez wyjątkowe oddziaływanie olejków, oraz specjalnych technik masażu wpływających na receptory nerwowe. Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

MASAŻ LECZNICZY
Jest formą przeciwdziałania istniejącym już problemom zdrowotnym w obrębie narządu ruchu. Dobór technik fizjoterapeutycznych, zakres, intensywność, czas trwania każdego zabiegu jest ściśle dobierana do konkretnych potrzeb i aktualnego stanu osoby masowanej.

DRENAŻ LIMFATYCZNY
To zabieg mający na celu usprawnienie przepływu limfy w organizmie, polegający na mechanicznym przepchnięciu zalegającej chłonki w kierunku węzłów chłonnych. Zapobiega chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych. Tempo masażu jest bardzo wolne (ok. 10-15 ruchów na minutę), a wykorzystywane techniki wykonywane są płynnie i delikatnie. Zabiegi mogą odbywać się nawet do kilku razy dziennie.

MASAŻ LODEM VIT ICE
Zimno powoduje rozluźnienie tkanek, a także stawów i więzadeł. Dzięki temu wykorzystywany lód, zmniejsza obrzęki, usuwa zastoje krwi i limfy. Masaż lodem jest bardzo skuteczny w stanach zapalnych, dyskopatiach, chorobach kręgosłupa, w stanach reumatycznych, a także redukuje napięcie mięśni. Masaż lodem wspomaga odnowę biologiczną ciała. Regeneruje i witalizuje, a także pomaga przy bólach mięśni, które powstają w skutek nadmiernego wysiłku u sportowców. Masaż lodem doskonale redukuje cellulit, pod wpływem zimnych zabiegów następuje przyśpieszenie przemiany materii. pobudza do spalania tkani tłuszczowej i aktywnego pozbycia się zalegających toksyn.

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH
To terapia działająca na warstwach i piętrach tkanek nieopracowywanych w masażu klasycznym lub sportowym. Jest formą terapii pacjenta lub sportowca, dostosowaną do konkretnej jednostki, nie jak w masażu sportowym powtarzającymi się sekwencjami ruchów takich samych dla każdego zawodnika. Za pomocą technik masażu głębokiego  można wpływać na stan napięcia mięśniowo - powięziowego, można korygować wady i leczyć dysfunkcje narządu ruchu. Podstawowym celem zabiegu jest zwracanie uwagi na zmienione struktury i ograniczeń ruchomości tkanek. Masaż jest wykonywany bardzo precyzyjnie. Pracuje się bardzo powoli, dając tkanką czas na fizjologiczną odpowiedź i przystosowanie się do nowych warunków.

MASAŻ SPORTOWY
Celem masażu sportowego jest jak najszybsza regeneracja organizmu oraz przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego. Na skutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacji powstałych kontuzji. Masaż sportowy jest integralnym elementem systemu odnowy biologicznej.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Jest to ujędrniająco - modelujący masaż, łączący techniki masażu klasycznego z technikami podciśnieniowego masażu bańką chińską, stosowany w celu rozbicia złogów tkanki tłuszczowej, oraz ujędrnienia wiotkich partii ciała. Podciśnienie wytwarzane  w bańce chińskiej skóra i okolice tkanki są zasysane, dzięki czemu uzyskuje się intensywne przekrwienie tkanek i znaczną poprawę stanu skóry, przez co pobudza fibroblasty do zwiększonej produkcji elastyny i kolagenu. Masaż pobudza krążenie krwi, pomagając w pozbyciu się toksyn, czego efektem jest zniwelowanie cellulitu.

MASAŻ GORĄCĄ ŚWIECĄ
Relaksujący masaż świecą to masaż, który obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem  i zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem. Jest wykonywany przy użyciu ciepłego olejku ze świecy, zawierającego 100% naturalnych składników. Przed masażem, świeca jest podgrzewana i aplikowana bezpośrednio na skórę przy temperaturze ok. 40 stopni co zwiększa działanie terapeutyczne masażu i doznania w trakcie zabiegu. Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką.

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ
Relaksuje, ujędrnia i odżywia skórę oraz koi zmysły. Wskazany dla wszystkich rodzajów skóry. Idealny dla każdego kto potrzebuje głębokiego odprężenia. Czekolada obfituje w żelazo, magnez, cynk, wapń oraz teobrominę i kofeinę. Substancje te pobudzają krążenie krwi w skórze, wiążą w niej wodę i wygładzają cerę, poprawiając jej wygląd. Pachnący słodyczą i gorącą czekoladą masaż w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój, odpręża i nastawia pozytywnie do życia. Dzieje się tak, gdyż czekolada wyzwala produkcję endorfin – hormonów szczęścia.

MASAŻ LOMI LOMI
Lomi Lomi jest wspaniałym masażem o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowa. Wpływ tego masażu nie dotyczy tylko sfery fizycznej, ale i emocjonalnej. Zazwyczaj wykonywany jest on w konkretnej intencji pacjenta, która po masażu bardzo szybko się urealnia.
 

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt Gabinet Masażu
Patryk Kaszubski
791 269 614

Justyna Banik
788 057 698

info@vitalsport.com.pl

http://www.vitalsport.com.pl/
Godziny otwarcia Gabinet Masażu:
Poniedziałek-Piątek
15:00 – 21:00
Sobota i Niedziela
Rezerwacje Telefonicznie
Jest możliwość dopasowania godziny masażu indywidualnie do potrzeb klienta, po za godzinami otwarcia gabinetu.