Gabinet Zdrowia i Urody Panaceum na JasneJMasaż Shantala Body Touch 

Jest metodą masażu relaksacyjnego, ze względu na działanie odprężające i redukujące stres jest polecany dla kobiet w ciąży, matek karmiących, jak również dla wszystkich tych który są zmęczeni, zestresowani.

Masaż relaksacyjny aromaterapeutyczny

Masaż całego ciała na bazie naturalnych , ciepłych olejków. Efekt relaksu, odprężenia i uspokojenia uzyskiwany jest przez wyjątkowe oddziaływanie olejków, oraz specjalnych technik masażu wpływających na receptory nerwowe. Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Zalecany przy długotrwałym zmęczeniu, stresie w zaburzeniach nerwicowych, problemach ze snem, stosowany przy napięciowych bólach mięśniowych oraz przewlekłych bólach głowy pochodzenia napięciowego.   

Masaż relaksacyjny gorąca świeca
Relaksujący masaż świecą to masaż, który obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem  i zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem. Jest wykonywany przy użyciu ciepłego olejku ze świecy, zawierającego 100% naturalnych składników. Przed masażem, świeca jest podgrzewana i aplikowana bezpośrednio na skórę przy temperaturze ok. 40 stopni co zwiększa działanie terapeutyczne masażu i doznania w trakcie zabiegu. Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką.

Masaż twarzy (relaksacyjny, uciskowy, liftingujący, klasyczny).

 Zabieg masażu twarzy pozwala się odprężyć, odpocząć, oraz zapomnieć o problemach dnia codziennego. Masaż wzbogacony jest, olejkami aromatycznymi, masłem shea, a także olejem arganowym oraz z avocado.
Zalety masażu: poprawa krążenia krwi i limfy, lepsze krążenie, powoduje szybszy transport tlenu do komórek i szybsze usuwanie zbędnych substancji. Dzięki czemu skóra po masażu wygląda zdrowiej, jest dotleniona i odżywiona. Masaż działa odmładzająco, po przez pobudzenie skóry do szybszej regeneracji i odnowy, co powoduje jej uelastycznienie i wzmocnienie. Pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny, co powoduje odporność na powstawanie zmarszczek. Masaż twarzy powoduje, rozluźnienie mięśni, pozytywnie wpływa na system nerwowy, łagodzi napięcia i stres.

Masaż modelujący bańką chińską

Jest to ujędrniająco - modelujący masaż, łączący techniki masażu klasycznego, izometrycznego  z technikami podciśnieniowego masażu bańką chińską, stosowany w celu rozbicia złogów tkanki tłuszczowej, oraz ujędrnienia wiotkich partii ciała. Podciśnienie wytwarzane  w bańce chińskiej skóra i okolice tkanki są zasysane, dzięki czemu uzyskuje się intensywne przekrwienie tkanek i znaczną poprawę stanu skóry, przez co pobudza fibroblasty do zwiększonej produkcji elastyny i kolagenu. Masaż pobudza krążenie krwi, pomagając w pozbyciu się toksyn, czego efektem jest zniwelowanie cellulitu.

Masaż gorącą czekoladą

Dla tych którzy żyją w stresie, są przemęczeni, szukają odprężenia, odpoczynku i relaksu, masaż czekolada będzie najlepszym rozwiązaniem. Czekolada wykorzystywana podczas masażu jest źródłem cennych składników np: witaminy A, E, magnezu, witamin z grupy B, lipidów. Masaż ma właściwości głęboko relaksacyjne i odprężające, nawilżające, a także wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, oraz hamuje procesy starzenia się skóry. Czekolada używana do masażu, ma właściwości nawilżające, oraz pobudza produkcję endorfin, co sprawia ze każdemu towarzyszy uczucie szczęścia.

Masaż modelujący biustu

Zabieg doskonale modelujący biust, który jest połączeniem ujędrniającego masażu biustu, oraz  działania aktywnych składników zawartych w kosmetykach. Głównym celem masażu jest ujędrnienie, napięcie, polepszenie ukrwienia, odżywienie i  uelastycznienie piersi. Jako zabieg profilaktyczny powoduje lepszą cyrkulację krwi i limfy, wymianę płynów wewnątrzkomórkowych, oraz wpływa na poprawę układu limfatycznego. 

Przeciwwskazania do masażu:

menstruacja, nowotwór, zły stan ogólny, podwyższona temperatura ciała, stany zapalne, karmienie piersią, przerwanie ciągłości skóry.

Masaż gorącymi kamieniami

Rozgrzewający, relaksacyjny masaż który daje poczucie odprężania, pozwala na uwolnienie stresu nagromadzonego w ciele. Dzięki oddawaniu ciepła ma silne działanie rozgrzewające i rozluźniające. Pomaga osiągnąć uczucie spokoju i odprężenia, redukuje stres, zmęczenie, zmniejsza napięcia mięśniowe, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu.

Przeciwwskazania:

Menstruacja, nowotwór, stany zapalne, choroby zakaźne, podwyższona temperatura ciała, wczesne stadium po przebytych operacjach, choroby serca, ciąża, zakrzepica, zapalenie żył 

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Godziny otwarcia Panaceum:
Poniedziałek-Piątek
9:00 - 21:00
Sobota
9:00 - 15:00