Akademia piłkarska TEAM na JasneJ

Sprawność fizyczna, pasja a jednocześnie radość i świetna zabawa?
Jasne, że... piłka nożna!
 
Możesz mieć pewność, że na JasneJ Twoje żywe srebro, w bezpieczny sposób spożytkuje swój zapas energii, trenując w Akademii Piłkarskiej „TEAM” prowadzonej przez Jarosława Kaszowskiego
kaszowski
Szkolenie na najwyższym poziomie jest dedykowane dla dzieci już od 4 roku życia, a szerokie zaplecze sportowe i socjalne pozwala na treningi w wyjątkowo komfortowych warunkach. Powierzając swoje dziecko opiece profesjonalnych trenerów możesz być przekonany, że zapewnią Twojemu dziecku prawidłowy rozwój poprzez dobrą zabawę, która dostarczy mnóstwo pozytywnych emocji.
 

 
Treningi przeprowadzane są w małych grupach, dzięki czemu trener jest w stanie obserwować postępy w nauce poszczególnych osób, potrafi wyłapać ewentualne błędy, które uczący się popełnia i skorygować je na bieżąco – na JasneJ Twoje dziecko nie będzie się nudzić!

Akademia Piłkarska Team bierze udział w rozgrywkach ligowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Zabrze w kilku kategoriach wiekowych. Drużyny Golden Team co tydzień rozgrywają swoje mecze na boiskach otwartych bez względu na pogodę.
 
Akademia ma podpisaną umowę o współpracy ze Stowarzyszeniem GKS „Piast” Gliwice oraz Piast Gliwice S.A., co stwarza większe możliwości rozwoju wszystkim dzieciom! 
 
Jasne! Zapisz swoje dziecko już dziś i przekonaj się jak piłka nożna łączy pokolenia, łączy ludzi!
 

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt Piłka nożna:
Jarosław Kaszowski

602 502 009

akademiateam@gmail.com

http://akademiateam.pl
Godziny zajęć Piłki nożnej:
Harmonogram Piłka nożna