Siłownia na JasneJ


Honorujemy


TRENING KULTURYSTYCZNY
 
Marzysz o przyciągającej wzrok kobiet sylwetce?
O pięknie zarysowanych mięśniach pod koszulką?
No Jasne, że trening personalny!

Pełny trening siłowy rzeźbi, usprawnia ciało oraz pozwala zwiększyć objętość tkanki mięśniowej. Indywidualnie dobrany program treningowy oraz dieta pomoże Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. Przekrocz opór jakie stawia Ci dzisiaj Twoje ciało i pozwól by ta forma aktywności stała się częścią Twojego życia. Jeśli ćwiczenia że sztangą nie są Ci obce, również mamy coś dla Ciebie! Z nami będziesz coraz lepszy w tym co robisz, więc podnieś sobie poprzeczkę! Możesz mieć pewność że Twój wysiłek zaprocentuje.
 
Przyjdź do jednej z najbardziej nowoczesnych siłowni na Śląsku i już dziś zapisz się na trening!
Bo najważniejsze to robić coś z pasją.
Z pasją na JasneJ!
 
TRENING FUNKCJONALNY

 
Odczuwasz bóle kręgosłupa?
Posiadasz wady postawy spowodowane długotrwałą siedzącą pracą?
Jasne, że trening funkcjonalny to coś dla Ciebie!

Ćwiczenia te rzeźbią sylwetkę, poprawiają kondycję, zwiększają szybkość, zwinność, zakresy wykonywanych ruchów oraz korygują wady postawy.
Dzięki temu treningowi wzmocnisz mięśnie całego ciała, aktywizując do pracy wszystkie rodzaje włókien mięśniowych. W odróżnieniu od tradycyjnych ćwiczeń, ta forma ruchu angażuje do pracy mięśnie głębokie jak i „centralny gorset mięśniowy”.
Ćwiczenia te są idealne dla osób z dokuczliwym bólem kręgosłupa!
Wzmacniając mięśnie tułowia odciążasz kręgosłup!

TRX, kettlebells, sztangi, worki bułgarskie, worki z piaskiem, BOSU, CoreBoard, – te i inne urządzenia pomogą nam w osiągnięciu Twojego celu!

TRENING 50+
Jasne, ale tylko na JasneJ!
Myślisz że sport jest tylko dla młodych?
Popraw swój komfort życia już dziś.

Przyjdź i przekonaj się że sport jest dla każdego bez względu na wiek. Systematyczne ćwiczenia pomogą wzmocnić Twoje ciało, poprawić elastyczność skóry, zapobiec licznym schorzeniom a przede wszystkim dostarczą przyjemności! Pod okiem trenera personalnego przygotujesz swoje ciało do systematycznych zajęć sportowych by móc wykonywać bardziej zaawansowane ćwiczenia.
 
Odzyskaj hart ciała i ducha!
Osiągnij wyznaczone cele, na JasneJ!


SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Zbędne kilogramy? Jasne, że nie!!!

Wyrzeźbij upragnioną sylwetkę bez obaw o efekt jojo, bez obciążania pleców i kolan! Indywidualnie dobrany program treningowy pozwoli Ci efektywnie i w zdrowy sposób uzyskać wymarzoną sylwetkę. U nas zobaczysz efekty swojej pracy. Koniec z odkładaniem aktywności fizycznej na jutro! Zapewniamy, że trener personalny ma mnóstwo pomysłów na utratę zbędnych kilogramów i nie pozwoli Ci stracić motywacji do działania. U nas nawet ćwiczenia na bieżni nie są nudne! Na każdym stanowisku jest dostęp do Tv – oglądaj na co masz ochotę!
 
Na JasneJ pomożemy Ci zapracować na sukces!
Bądź szczęśliwy we własnej skórze!.
A więc? Żegnajcie zbędne kilogramy!


TRENING DLA KOBIET 
Słaba płeć? Jasne, że nie!

Wyrzeźbij ramiona, wzmocnij plecy i mięśnie brzucha! Trening dostosujemy do twoich indywidualnych potrzeb, preferencji i możliwości. To Ty decydujesz jakie rezultaty chcesz otrzymać. Nie myśl że ćwiczenia siłowe pomogą utracić Twoje kobiece kształty! Ćwiczenia z pomocą TRX czy kettlebells pomogą unieść piersi w górę i ujędrnić pośladki. Ćwiczenia ze sztangą to również opcja dla kobiet. Niech Twoje ciało będzie seksowne od dziś!!!

Jasne! Bądź pewna siebie, w ciele uszytym na Twoją miarę! 


PRZYGOTOWANIE SPORTOWE
 
Chcesz osiągać sukcesy sportowe??
Jasne, że tak, ale Twoje ciało musi za Tobą nadążyć!

Zbuduj swoją formę, kształtując podstawowe cechy motoryczne takie jak: szybkość, zwinność, koordynacja oraz równowagę i szybkość reakcji.Pomożemy Ci dobrać optymalne metody treningowe, dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pokażemy prawidłowe techniki wykonywania ćwiczeń i podpowiemy jak prawidłowo się odżywiać.
 
Przyjdź na Jasną, a pomożemy Ci osiągnąć sukces - bo to jest nasz cel!
 

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Godziny otwarcia siłowni:
Poniedziałek-Piątek
6:00 - 24:00
Sobota i Niedziela
7:00 - 22:00