Gliwicka Akademia Tenisowa na JasneJ


Czym jest Talentiada?
Talentiada to drużynowe zawody dla dzieci poniżej 10 roku życia.  
Są to różnego rodzaju konkurencje sprawnościowe (bieg na 20m, test zbierania piłek, rzut piłką tenisową, bieg wahadłowy, bieg 6 min), gry drużynowe (unihokej, mini piłka nożna, mini piłka ręczna), gry paratenisowe (rzucanki piłką na małe kara) oraz gry tenisowe (gra  
na punkty na małe kara tenisowe).

Talentiada  to również okazja do rywalizacji i sprawdzenia się  
z zawodnikami z innych klubów, oraz reprezentowania klubu  
na Mistrzostwach Polski!


Za każdą konkurencję otrzymuje się określoną liczbę punktów  
w zależności od zajętego miejsca a suma punktów z czterech konkurencji tworzy klasyfikację końcową zawodów.

Jak wyglądają treningi Talentiada?

Treningi Talentiady to przede wszystkim trening ogólnorozwojowy rozwijający wszechstronne umiejętności dzieci. Trenerzy monitorują postępy swoich podopiecznych co daję możliwość ciągłego doskonalenia. Dużo biegania, pozytywnej energii, współzawodnictwa i pracy zespołowej. Świetna zabawa w duchu rywalizacji!

Co zrobić, aby zakwalifikować się do drużyny Gliwickiej Akademii Tenisowej Talentiady 2019?

Aby mieć możliwość reprezentowania Gliwickiej Akademii Tenisowej na rozgrywkach Talentiady, należy regularnie uczestniczyć w treningach przygotowujących do zawodów Talentiady, wykazywać ducha walki oraz zaangażowanie.

Jakie korzyści mają reprezentanci drużyny Talentiady?

Wspólny wyjazd oraz możliwość reprezentacji klubu to niesamowite przeżycie nie tylko dla samych zawodników, ale także dla ich rodziców i Trenerów. Dzieci dostają klubowe stroje i jadą na zawody na koszt kluby. Stają się tenisową rodziną co daje niesamowitą dawkę motywacji na przyszłość !!!