Tenis na JasneJBENIAMIN BUDZIAK trener na kortach w Naszym ośrodku to wielokrotny mistrz i v-ce mistrz Polski w grze podwójnej i pojedynczej. Reprezentant Polski w drużynie Davis Cup (nieoficjalne mistrzostwa świata) i na drużynowych Mistrzostwach Europy. Zbobywca 52 medali! mistrzostw Polski, posiadający również sukcesy na arenie międzynarodowej : turnieje zawodowe w Ameryce Południowej, USA, Kanadzie, Afryce i praktycznie całej Europie.
Były trener reprezentacji Polski skrzatów ( mistrzostwa Swiata Miami, Fl, USA), PZT PROKOM TEAM, a od 2002 roku był indywidualnym trenerem czołowych polskich tenisisów. W 2000 roku rozpoczął treningi w Nick Bolletieri Tennis Academy - obecnie AMG Academy.

W 2009 powrócił do gry turniejowej jako senior, uczestnicząc w turniejach międzynarodowej federacji ITF w kategorii wiekowej 35+. Pierwszym rozegranym turniejem były Mistrzostwa Swiata na Majorce, gdzie w maju 2009 zdobył tytuł Mistrza Swiata. Kolejny sukces to tytuł V-ce Mistrza Europy w Niemczech. W sierpniu 2009 roku po wygraniu kilku kolejnych turniejów Beniamin Budziak uplasował się na 1 miejscu na świecie w kat.+35.
W roku 2009 otrzymał certyfikat najlepszego gracza na świecie w kategori ITF 35, oraz tytuł ZAWODNIKA ROKU ( player of the year ) przyznawane przez Federacje Tennis Europe. 
W latach 2010/2012 zwyciężał wielokrotnie międzynarodowe mistrzostwa Szwajcarii, Włoch i Polski utrzymując sie cały czas w pierwszej trójce najlepszych tenisistów na świecie. 
W roku 2012 po zdobyciu V-ce Mistrzostw Świata w San Diego w Californii ponownie awansował na szczyt światowego rankingu i po raz kolejny zdobył tytuł najlepszego zawodnika na świecie ITF. 
Podczas gali Polskiego Związku Tenisowego Beniamin wspólnie z Jerzym Janowiczem i Agnieszką Radwańską odebrali wyróżnienia za najlepszy sezon w historii polskiego tenisa. 
 
JACEK MAKSYMOWICZ urodził się 05 maja 1993r, a swoją przygodę z tenisem rozpoczął na byłych kortach Piasta w Gliwicach na półkoloniach tenisowych. Po latach treningów oraz grania w turniejach postanowił zająć się trenowaniem dzieci, młodzieży oraz dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Swoją pasją chce zarazić innych adeptów do gry w tenisa.
Certyfikaty trenerskie zdobył w Akademii Mistrzostwa Sportu Rekreacji i Turystyki we Wrocławiu pod okiem Macieja Mikity 2014 roku. Obecnie współpracuje z utytułowanym zawodnikiem i trenerem Beniaminem Budziakiem przy pracy z młodzieżą oraz organizacją obozów tenisowych i sportowych. 


MARCIN GAWRON Tenisista, który od namłodszych lat jest jednym z najlepszych zawodników w kraju.
Wielokrotny zwycięzca Mistrzostw Polski w każdej kategorii wiekowej m.in 4-ktorny Mistrz Polski w grze pojedynczej, 1-krotny w grze podwójnej. 
Na arenie międzynarodowej zasłynął w 2006r. jako finalista w kategorii Juniorów najbardziej prestiżowego turnieju na świecie rozgrywanego w Londynie "Wimbledon". 
Zwycięzca największego w Polsce turnieju - ATP Challenger PEKAO-OPEN Szczecin, w grze podwójnej.
W 2011r. reprezentant Polski w meczu "Puchar Davisa" przeciwko Izraelowi. 
Ma na swoim koncie udział w wielkoszelmowych turnieju "US OPEN" w Nowym Jorku. 


ADAM PRZYBYSZEWSKI Tenisista, który przygodę z tenisem rozpoczął od najmłodszych lat, a tenis jest nieodłączną cześcią jego rodziny od pokoleń. 
Wielokrotny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski z drużyną AZS Poznań. Brązowy medalista indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów do lat 21. Reprezentant kraju na Akademickich Mistrzostwach Europy (IV miejsce), a także zawodnik ligi włoskiej i niemieckiej. Ponadto na swoim koncie posiada liczne osiągniecia jako trener. m.in trener kadry na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, czy trener zawodników kadry narodowej. 
 
" Tenis uczy konsekwncji, wytrwałości oraz pokory,
daje możliwości pokonywania własnych słabości.
Pokazuje, że dązenie do celu jeste celem samym w sobie."

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Godziny otwarcia kortów:
Poniedziałek-Piątek
7:00 - 24:00
Sobota i Niedziela
7:00 - 22:00