Urodziny na JasneJ

Nie masz pomysłu na organizację urodzin dla Twojej pociechy? Jasne! Urodziny na ścianie wspinaczkowej to odrobina szaleństwa w tym szczególnym dniu. Na JasneJ możesz być pewien że pomożemy Ci zorganizować niezapomnianą imprezę urodzinową dla Twojego Dziecka, która zapadnie w pamięci na długo.

Urodziny na ścianie to radość, dobra zabawa, dużo emocji i wrażeń, a wszystko to pod opieką fachowych instruktorów którzy zapewnią maksymalne bezpieczeństwo małego solenizanta i jego gości. Oferujemy zabawy na bulderowni oraz ścianie wspinaczkowej, dostosowane do ilości uczestników i ich wieku, a ponadto między innnymi most linowy oraz slackline.


Więcej informacji/rezerwacje:


Formularz zgłoszeniowy
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest KAR – TEL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Gliwicach ul. Sienkiewicza 13, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, pod numerem KRS 0000445008 - właściciel Ośrodka JASNA Sport i Rekreacja. Dane udostępnione na formularzu zgłoszeniowym będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu rejestracji oraz w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla rejestracji i uczestnictwa w akcjach promocyjnych. Każdy Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Zostałam/em poinformowana/y, iż wyrażenie poniższych zgód jest całkowicie dobrowolne i że można wyrazić wszystkie, niektóre zgody, jak i nie wyrazić żadnej zgody, a każda ze zgód może być w każdej chwili odwołana.