V Mistrzostwa Śląska Prawników w Tenisie na JasneJ

Logo_KIRP_typografiawsygnecie31


Katowice, dnia 7 luty 2018 r.

Szanowni Państwo,

Dziekan oraz Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach mają przyjemność zaprosić prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w:
V Mistrzostwach Śląska Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Mistrzostwa odbędą się w dniach 16-18 marca 2018 r. na terenie obiektu sportowego JASNA 31 w Gliwicach, przy ul. Jasnej 31, w komfortowej hali tenisowej na trzech kortach, w tym dwa o nawierzchni TOPSLIDE (dywanowej z gumowymi granulkami) , a jeden dla kat. open (i nie tylko J) o nawierzchni profesjonalnej CONFOSPORT (hard core). Ta druga była używana podczas turniejów Davis Cup i Fed Cup.

W ramach turnieju przewiduje się wstępnie następujące kategorie singlowe:
- panowie : open, 45+, 55 +,
- panie : open oraz 35+,
a także debel panów open i miksty.

Liczba uczestników jest ograniczona, o udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej ilości zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową. W zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany systemu rozgrywek.

Reguły rozgrywek określa komunikat turniejowy. Zawodnik może grać tylko w jednej kategorii singlowej.


Losowanie rozgrywek tenisowych odbędzie się dnia 14.03.2018 r.   po godzinie 13.00. 
 
Zgłoszenia do turnieju przez stronę www.jasna31.pl  do dnia 09.03.2018 r.
Koszt wpisowego turnieju tenisowego: 190 zł

W cenie wpisowego każdy uczestnik Turnieju wraz z osobą towarzyszącą otrzyma dostęp, na warunkach określonych przez organizatorów,  do:
- strefy siłowni i wellness,
-oraz może zagrać w badmintona.

Osoby, które nie chcą brać udziału w turnieju tenisowym, a chciałyby zagrać jedynie  w badmintona, będą mogły skorzystać z ww. atrakcji z osobą towarzyszącą (od soboty) płacą wpisowe 120 zł. Turniej badmintona – V Badmintonowe Mistrzostwa Śląska Prawników - rozpocznie się w sobotę 17.03.2018 r. od godziny 1300 na hali sportowej obiektu. Przewiduje się kat. open mężczyzn i kobiet, deble   i miksty,  w zależności od ilości zgłoszeń.

Organizator w trakcie trwania Turnieju zaprasza na poczęstunek we włoskiej restauracji Luminoso Ristorante oraz do skorzystania z jej atrakcyjnego menu.                W piątek, na rozgrzewkę,  po 21.00 odbędzie się Player’s Party w Luminoso Ristorante znajdującej się na terenie obiektu sportowego. Natomiast       w sobotę  wieczorem strefie VIP zostaną rozlosowane nagrody pośród wszystkich uczestników turnieju i wręczone medale dla uczestników turnieju badmintonowego.       

W niedzielę odbędzie się na kortach uroczyste wręczenie pucharów  i medali dla zawodników turnieju tenisowego.
            Wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych prosimy o dokonywanie zgłoszeń do dnia  9 marca 2018 roku, do godziny 12.00 poprzez stronę internetową jasna31.pl, na której znajdować się będzie formularz zgłoszeniowy. Grający tylko  w badmintona zaznaczają tę okoliczność  w formularzu, natomiast tenisiści  nie muszą tego faktu zaznaczać, gdyż ostateczne zapisy do turnieju badmintona będą przyjmowane w sobotę do godziny 12.45 (pokój trenerski przy wejściu na korty tenisowe po prawej stronie lub ostatecznie na hali, gdzie rozgrywany będzie turniej). Po dokonaniu wpłaty na konto wskazane poniżej, dokonane zostanie potwierdzenie przyjęcia zapisu do turnieju.

            Prosimy o podawanie numerów telefonów komórkowych i adresów mailowych, gdyż w ten sposób zostanie przekazana informacja o terminie rozpoczęcia rozgrywek  piątkowych i  inne bieżące wiadomości o Turnieju.

Oto dane konta:
Nazwa banku i nr rachunku:
Bank Millennium 41 1160 2202 0000 0002 6857 4539

Odbiorca: KAR-TEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp. K.
44-100 Gliwice, Sienkiewicza 13

Tytuł przelewu: „turniej tenisowy prawników” , imię i nazwisko

W przypadku gry tylko w badmintona /bez gry  w turnieju tenisowym/ dodatkowo w nawiasie dopisek –„tylko badminton” .
 
 
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy mailowe lub telefonicznie:
pzarzecki@kancelariazarzecki.pl; tel. 501-428-799
maciej.czajkowski@gcmc.pl

Szczegółowe informacje na temat mistrzostw będą zamieszczane na stronie internetowej Jasna31.pl,  OIRP w Katowicach w zakładce "Dla Radców - Po godzinach-Sport" oraz na stronie facebookowej –OIRP w Katowicach.

Wszystkich sympatyków tenisa, a także badmintona zachęcamy do udziału  w Turnieju w charakterze kibiców i wspierania zawodników podczas sportowych zmagań, a jednocześnie do skorzystania z bogatej oferty sportowej i rekreacyjnej obiektu sportowego JASNA31 w Gliwicach, który gwarantuje najwyższy poziom usług oraz możliwość miłego spędzenia czasu  z całą rodziną.

Serdecznie zapraszamy

Komitet Organizacyjny
Logo_KIRP_typografiawsygnecie31