Akademia Młodego Narciarza


Na Narty?
Jasne,
że z Akademią Młodego Narciarza!

Akademia Młodego Narciarza Gliwice to nowo powstała szkoła narciarska założona przez dwóch pasjonatów białego szaleństwa - Adama Wójtowicza i Marka Teliszewskiego. Połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej, uśmiechu i zapału oraz pozytywnego myślenia i profesjonalizmu to cechy, które nas charakteryzują.

Naszym celem jest stworzenie miejsca wyróżniającego się ciepłą, rodzinną atmosferą, w którym dzieci stale będą szlifować swoją technikę jazdy oraz hartować charakter pod czujnym okiem kadry instruktorskiej.

Zapraszamy dzieci oraz rodziców na zajęcia przygotowawcze do sezonu.

 

IMG_8826logo bez snow2adam białka wintercup

 

Dzięki współpracy z ośrodkiem Jasna 31, zapewnimy naszym podopiecznym szereg dodatkowych korzyści i przywilejów. Tylko Jasna 31 skupia w jednym miejscu tak wiele możliwości - znakomicie wyposażona sala fitness, usługi profesjonalnego serwisu narciarskiego wraz z przechowalnią sprzętu, zorganizowany transport na stoki wraz z opieką stewardess to tylko część infrastruktury z której możemy korzystać.


 

Kontakt i rezerwacja:
Marek Teliszewski     +48 604 091 180

Adam Wójtowicz        +48 501 263 774

napisz do nas szkolanarciarska@jasna31.pl
Formularz zgłoszeniowy
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest KAR – TEL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Gliwicach ul. Sienkiewicza 13, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, pod numerem KRS 0000445008 - właściciel Ośrodka JASNA Sport i Rekreacja. Dane udostępnione na formularzu zgłoszeniowym będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu rejestracji oraz w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla rejestracji i uczestnictwa w akcjach promocyjnych. Każdy Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Zostałam/em poinformowana/y, iż wyrażenie poniższych zgód jest całkowicie dobrowolne i że można wyrazić wszystkie, niektóre zgody, jak i nie wyrazić żadnej zgody, a każda ze zgód może być w każdej chwili odwołana.