Studio tańca i fitness na JasneJ


High heels - zajęcia mające na celu skupić uwagę na ponadprzeciętnej koordynacji i swobodzie w ruchu będąc na wyższych obcasach. Podczas treningów oprócz elementów choreograficznych będziemy również wzmacniać i wysmuklać sylwetkę jak również dbać o pewność siebie.
Dla kobiet, wiek dowolny.

Sexy Pain - pot, łzy, ból oraz radość i satysfakcja mogą ze sobą współgrać. Treningi mają na celu uaktywnić wszystkie partie sylwetki, skupiając się głównie na brzuchu i pośladkach. Ćwiczenia wydolnościowe, wytrzymałościowe i interwałowe będą nam towarzyszyć w rytm szybkiego tempa. Dla kobiet i mężczyzn - wiek dowolny.

Zumba oraz Zumba Kids - jest bardzo efektywna - jako trening cardio łączy zabawę z wysiłkiem fizycznym, poprawia samopoczucie, wyzwala w nas pozytywną energię, ale również rzeźbi i ujędrnia nasze ciało.Poprzez połączenie w Zumbie energetycznej i motywującej muzyki, w dynamicznych rytmach latynoamerykańskich z wyjątkowymi krokami, oraz ich prostymi połączeniami, zrywa się z monotonią normalnych zajęć grupowych. Zumba to przede wszystkim świetna zabawa - na zajęciach bawimy się jak na "imprezie", zapominamy o codziennych problemach i upływie czasu oraz nabieramy pewności siebie.
Dla kobiet i męźczyzn - kids dla dzieci .

Taniec towarzyski - jest formą ruchu, która jest niezwykle efektowna i pełna emocji. Taniec ten wykonywany jest w parach. Jego początki sięgają tradycji tańców dworskich i salonowych. Obecnie jest dyscypliną sportową. Na całym świecie organizowane są turnieje tańca towarzyskiego, w których tancerze zdobywają kolejne tytuły, a także wyższe klasy taneczne. Najwyższą klasę światową jest klasa "S", a krajową klasa "A". Dancesport ( taniec sportowy ) zrzesza w sobie kilka dyscyplin tanecznych , jedna z nich ( Breaking ) który jest dyscypliną Olimpijską .Zajęcia dla dzieci i dorosłych zarówno par jak i solistów .

Trampoliny - zajęcia zawierające odchudzające ćwiczenia na trampolinie to forma ćwiczeń fizycznych łącząca w sobie dużą dawkę wysiłku i zabawy. Są doskonałą formą aktywności fizycznej, która daje maksymalną efektywność. Pozatym to połączenie ogólnorozwojowego treningu z muzyką i dużą dozą dobrego humoru. Trening na trampolinach poprawia kondycję, modeluje sylwetkę i wyzwala endorfiny. Zajęcia dla kobiet i mężczyzn, dowolny wiek.

Spinning - ćwiczenia na rowerach stacjonarnych " ale nieco innych niż te domowe albo z siłowni. Rowery do spinningu są wzorowane na kolarskich" miały bowiem służyć sportowcom do treningów poza sezonem. Spinning to zajęcia o charakterze wytrzymałościowym. Muzyka "odpowiednio dobrana przez instruktora" narzuca tempo jazdy. Wiąże się ono z ukształtowaniem terenu: są odcinki, gdy pojeździsz po płaskiej nawierzchni, oraz takie, gdy będziesz pedałował z góry i pod górę. Dzięki temu za każdym razem możesz wybrać się w zupełnie inną trasę. Miło spędzisz czas, poprawisz kondycję i zdrowie. Zajęcia dla kobiet i mężczyzn, dowolny wiek.

Taneczny Mix - pełne energii i uśmiechu zajęcia dla najmłodszych dzieci . Wprowadzą młodego tancerza w świat tańca , ukształtują prawidłową sylwetkę i zadbają o poczucie rytmu, doskonałe połączenie zabawy i tańca. Zajęcia dla dzieci w wieku 4-11 lat.

Fit Ball - połączenie fitnessu i ćwiczeń z piłką. To bardzo energiczne zajęcia fitness z użyciem piłek różnej wielkości, które poprawiają kondycję, a dzięki swojemu charakterowi wpływają także pozytywnie na nastrój. Ten pozornie łatwy sposób ćwiczenia pozwala na wzmocnienie mięśni i może przynieść bardzo satysfakcjonujące efekty dla zdrowia i figury. Zajęcia dla kobiet i mężczyzn, dowolny wiek.

TBC - modelowanie całego ciała (z angielskiego Total Body Conditioning). Zajecia odchudzające. Jest to jedna z odmian aerobiku, która składa się z tradycyjnych ćwiczeń aerobowych oraz ćwiczeń wzmacniających mięśnie. Pierwsza część treningu jest wykonywana w rytm żywej muzyki, kroki są proste i nie sprawiajż trudności podczas powtórzeń. Zajęcia dla kobiet i mężczyzn, dowolny wiek.

Ladies dance - fuzja kobiecych stylów. Taniec towarzyski, Latino, commercial. Na zajęciach tworzone są zmysłowe, kobiece choreografie. Świetna propozycja dla wszystkich pań, które lubią tańczyć, ale nie koniecznie w parze. Dodatkowo na zajęciach zostanie wymodelowana sylwetka, a samoocena znacznie się podniesie już na pierwszym spotkaniu. Zajęcia dla kobiet, dowolny wiek.

Zdrowy Kręgosłup - zajęcia prozdrowotne skierowane dla osób borykających się z problemami z kręgosłupem oraz tych, którym zależy na profilaktyce bólu. Głównym założeniem tych zajęć jest wzmocnienie mięśni stabilizacyjnych kręgosłupa, rozluźnienie mięśni przykurczonych oraz poprawa ogólnej sprawności i mobilności. Zajęcia dla kobiet i mężczyzn, dowolny wiek.

Aktywny senior - zajęcia prozdrowotne łączące ze sobą elementy fitnessu i rehabilitacji. Trening usprawnia aparat ruchowy, uelastycznia mięśnie i stawy oraz wzmacnia układ krwionośny. Skierowany dla osób w każdym wieku niezależnie od stopnia wytrenowania. Zajęcia dla kobiet i mężczyzn, dedykowane seniorom.

Jazz - jeden z najpopolurniejszych stylów tanecznych połączony z różnymi elementami akrobatycznymi które będą wykorzystywane podczas tworzenia choreografii. Zajęcia skierowane zarówno dla poziomu podstawowego jak i zaawawansowanego. Wszystkiego nauczysz się na zajęciach.


Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt

Rezerwacja/Informacja:
32 411 99 99