Fitness na JasneJ


Nasza FIT kadra:

Kinga - certyfikowana instruktorka Fit and Jump oraz Indoor Cycling z kilkuletnim doświadczeniem. Dziewczyna z niesamowitą pasją. Każdego zarazi swoją energią i uśmiechem, wyciskając z niego przy okazji siódme poty. Poprowadzi dla Was: trampoliny, spinning oraz BPU.

Jagoda - nasza utalentowana certyfikowana instruktorka fitness i Trener Personalna, która skradła serca klientów i klientek. Trenowała Jujitsu i kickboxing. Swoją nienaganną sylwetką daje świadectwo ciężkiej pracy. Z pewnością da Wam wycisk. Poprowadzi dla Was Tabatę, Ćwiczenia z gumami oraz ABT+ pośladki.

Marysia - certyfikowana instruktorka tańca i choreografka z ogromnym doświadczeniem. Dla niej w tańcu nowoczesnym nie ma rzeczy niemożliwych.
Zapala do wspólnych wysiłków, daje popalić ale potrafi także z każdego wydobyć kocie ruchy. Poprowadzi dla Was: Lady Styling oraz Cardio Dance.

Monika - Pilates to jej drugie imię, a trzecie to Zumba. Ciągły głód wiedzy i poszerzanie swoich umiejętności to jej chleb powszedni. Nie są jej straszne maratony i duża grupa ćwiczących. Jest absolutną pogromczynią tłumów i wulkanem energii. Poprowadzi dla Was: Pilates i Zumbę.
 


Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt Zajęcia Fitness

Rezerwacja/Informacja:
32 411 99 99