Gabinet Zdrowia i Urody Panaceum na JasneJ
Witam serdecznie na stronie Panaceum.

Z branżą Beauty jestem związana od 5 lat. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, masażystką, kosmetyczką, specjalistą kosmetyki estetycznej, studentką Wyższych Studiów Kosmetologicznych, specjalistką z zakresu kosmetyki estetycznej, Instruktorką Masażu Shantala, Instruktorem nauki Pływania, Instruktorem rekreacji ruchowej, Instruktorem aqua fitness, Ratownikiem WOPR. W swojej pracy wykorzystuje zdobyte umiejętności, wieloletnie doświadczenie, które nabyłam uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach.  W dalszym ciągu rozwijam się zawodowo poszerzając swoje kwalifikacje.

Gabinet kosmetyki estetycznej jest miejscem stworzonym specjalnie dla kobiet, które pragną utrzymać  zgrabną sylwetkę, opóźnić oznaki starzenia, zredukować nierówności skórne, pozbyć się przebarwień i innych problemów Twojej skóry. Podczas Twojej wizyty zadbam o zmniejszenie Twojej wagi, ujędrnienie Twojego ciała jak i usunięcie cellulitu, blizn, przebarwień, zmarszczek i innych niedoskonałości. 

Gabinet Panaceum wyposażony jest  w najwyższej klasy urządzenia, dzięki którym przeprowadzane zabiegi kosmetyczne dają gwarancję bezpieczeńśtwa oraz uzyskania oczekiwanych rezultatów zabiegowych. 

Przed zabiegami oferuję bezpłatne konsultacje. Dopasowuje się do indywidualnych potrzeb klientek i klientów. Przeprowadzam zabiegi nawet w godzinach późnowieczornych. 

Do każdego klienta/pacjenta podchodzę indywidualnie. Po przez moją pracę spełniam się zawodowo. Praca z ludźmi daje mi motywację do ciągłego kształcenia się, rozwijania i poszerzania swoich umiejętności kwalifikacji i kompetencji zawodowych. Jest to połączenie spełnienia zawodowego i pasji.


Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt Panaceum
+48 788 057 698

panaceumgliwice@gmail.com
http://www.panaceumgliwice.pl
Godziny otwarcia Panaceum:
Poniedziałek-Piątek
9:00 - 21:00
Sobota
9:00 - 15:00