Joga na JasneJYIN JOGA
 
Joga to forma aktywności angażująca całe ciało jak również umysł. Prowadzi do uzyskania równowagi na wszystkich poziomach egzystencjalnych. 
 

 Większość współczesnych form jogi to dynamiczne, aktywne praktyki skoncentrowane na ruchu mięśnia, przede wszystkim jego skurczu. Yin Yoga pozwala angażować głębsze tanki- więzadła, stawy.

Z fizycznego punktu widzenia pozwala dotrzeć do partii ciała najmniej elastycznych, a mianowicie, bioder i dolnego odcinka kręgosłupa. Pozycje Yin Yogi wymagają, aby w trakcie ich wykonywania rozluźniać mięśnie. Oznacza to, że jeśli chcemy poczuć prace w tkance łącznej nasze mięśnie nie mogą być napięte. Dodatkowym czynnikiem opisującym tę praktykę jest czas i siła grawitacji, która działa na korzyść ćwiczącego już po trzeciej minucie utrzymania pozycji .  Największym wrogiem Yin Yogi jest niecierpliwość.Wszystkich chcących zmierzyć się ze swoimi ograniczeniami, zapraszamy w każdy poniedziałek i środę o godz. 16:45.

Zajęcia będą trwały 75 minut, a poprowadzi je Magdalena Wyrostek- absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studiów podyplomowych „Joga w profilaktyce i terapii”. Serdecznie zapraszamy.