Studio tańca i fitness na JasneJ


Ola i Kamil

 

 

 

Aleksandra i Kamil - założyciele Studio Tańca Jasna. Swoją karierę taneczną zaczynali jako dzieci , razem tańczą od 10 lat, początkowo w kategorii Amatorów, zdobywając tytuł akademickich Mistrzów Europy. Od 2018 reprezentowali Polskę jako para Zawodowa, uzyskując tytuły: Mistrzów Polski w tańcach standardowych , Finalistów Mistrzostw Europy oraz II-Vice Mistrzów Świata w ShowDance. Będą mieli przyjemność prowadzić w Studio Tańca Jasna pary sportowe oraz zajęcia dla dzieci i dorosłych z tańca towarzyskiego.

 

 

Jazz

Weronika -  jest byłą zawodniczką gimnastyki sportowej. Podczas swojej 10-letniej kariery sportowej trenowała w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zabrzu pod okiem najlepszych trenerów. Brała udział w licznych turniejach krajowych oraz międzynarodowych. Jako wykwalifikowany instruktor tańca sportowego będzie prowadzić zajęcia z jazzu połączonego z akrobatyką. Weronika uwielbia pracę z ludźmi. Podczas prowadzenia zajęć angażuje się w 100% i stara się do każdego podchodzić indywidualnie."Wierzę, iż wzajemna motywacja, miłość do pasji czy nieustanna praca nad wyznaczonymi celami to przepis na sukces." - Weronika.

 

Iwona

 

 

Iwona - Instruktor Fitness i Trener Personalny. Od 8 lat możecie ją spotkać na salach fitness oraz w siłowniach. Kocha swoją pracę, kocha swój zawód. Sport od zawsze był jej pasją. Ukończyła wiele kursów instruktorskich. Zdobyła tytuł Magistra Wychowania Fizycznego ze specjalnością: Trening Sportowy i Gimnastyka Korekcyjna. W swojej pracy dba przede wszystkim o zdrowie i dobre samopoczucie ćwiczących. Pomoże w problemach z kręgosłupem oraz poprowadzi każdego niezależnie od poziomu wytrenowania. W naszym studiu prowadzić będzie między innymi zajęcia: zdrowy kręgosłup, fitball oraz poranne zajęcia dla Seniorów.

 

Ola i Tomek

 

Ola i Tomek - tancerze najwyższej klasy tanecznej "S". Finaliści i medaliści wielu turniejów krajowych i międzynarodowych. Doświadczeni instruktorzy, którzy będą mieli przyjemność prowadzić zajęcia z tańca towarzyskiego z najmłodszymi oraz salsę dla dorosłych.

 

 

Szymon

 

Szymon - Zumba od pierwszych zajęć skradła jego serce. Po kilku latach treningu tańca towarzyskiego był przekonany, że "nic już mnie nie zaskoczy". Jak bardzo się mylił, gdy zaczął odkrywać wszystkie rytmy zumbowe i praktycznie "uczył się tańczyć od nowa".  Uwielbia też czerpać energię od uczestników zajęć i dawać im jej jak najwięcej. Atmosfera na zumbie jest dla niego najważniejsza.

 

 

Kinga i reszta

 

Kinga - będzie prowadziła zajęcia z trampolin oraz ze spinningu. Jest certyfikowana instruktorką FIT&JUMP oraz Indoor Cycling. Ma kilkuletnie doświadczenie. Dziewczyna z niesamowita pasją, która każdego zarazi pozytywną energią i uśmiechem, wyciskając z niego przy tym siódme poty.
 

Mieszko 

 

 

Mieszko - tancerz z pasji i zamiłowania, trener fitness od 10 lat, 25 lat doświadczenia na parkiecie. Instruktor tańca sportowego, tancerz turniejowy, estradowy, podestowy. Pracował na wielkich scenach w Turcji, Austrii, Niemczech, Wyspach Kanaryjskich. Był instruktorem w Nowym Jorku. A u nas będzie prowadził zajęcia pełne magii na Szpilkach oraz nietuzinkowe wymagające fitnessy!

 


Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt

Rezerwacja/Informacja:
32 411 99 99