Fitness na JasneJ


 
IWONA KUCHTA - mgr AWF, APF instruktor, choreograf, prezenter na krajowych konwencjach fitness, nauczyciel WDŻ. Była tancerka tańca towarzyskiego w między-narodowej klasie S w tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich. Wykładowca i instruktorka Fitnessu w TEB Edukacja. Trener personalny. Choreograf. 20 lat doświadczenia. Specjalizuję się w zajęciach: Stretching, Latino Solo Mix, Tango Argentino, Zdrowy Kręgosłup, Body Ball i pozostałe z palety zajęć. Szefowa!
 
 
JAROSŁAW KUCHTA ? MASTER APF instruktor. Prezenter na krajowych i międzynarodowych konwencjach fitness, choreograf. Współpracuje z Inka Szymański Fitness School i innymi ośrodkami fitness. Były tancerz tańca towarzyskiego w międzynarodowej klasie S w tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich. Instruktor i wykładowca Fitnessu w TEB Edukacja. Trener Indoor Cycling. Trener personalny. Choreograf. 20 lat doświadczenia pracy w zawodzie nauczyciel ? trener. Specjalizuję się w zajęciach: Sztanga, Super 3, Tango Argentino, Step, Taniec Weselny i pozostałe z palety zajęć. Szef!
 
PAULINA KRZYSZCZAK - pedagog, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Instruktor hip hop. Długoletnia tancerka ST ISKRA. Bogate doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym, jak i z młodzieżą. Swoje umiejętności szlifowała na licznych warsztatach tanecznych. Uwielbia pracę z ludźmi a podczas zajęciach zaraża pasją, i pozytywną energią! 
MADZIA SZESZKO-BUKOWSKA - pedagog, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Była tancerka tańca nowoczesnego. Trener personalny. Choreograf. Instruktor i wykładowca Fitnessu w TEB Edukacja. Pasją Magdy od dłuższego czasu jest modern dance, jazz dance, reggaeton, dancehall. 8 lat doświadczenia pracy w zawodzie nauczyciel ? trener. 
IWONA KWIETNIOWSKA - mgr AWF, Nordic Walking instruktor. Wieloletni staż w zajęciach siłowych i interwałowych. Była zawodniczka kadry mistrzów śląska w piłce ręcznej. Trener personalny. Instruktor i wykładowca Fitnessu w TEB Edukacja. Doskonale przygotowuje zajęcia pod względem siłowym i wydolnościowym. 15 lat doświadczenia pracy w zawodzie nauczyciel ? trener. 
MAGDALENA WŁODARCZYK - pedagog , instruktor rekreacji ruchowej o kierunku fitness, była tancerka tańca towarzyskiego/ klasa B /. Trener personalny. Choreograf. Instruktor i wykładowca Fitnessu w TEB Edukacja. 12 lat doświadczenia pracy w zawodzie nauczyciel ? trener. Specjalizuję się w zajęciach: Dance Hit, Tabata, Fat Burning, Taniec Użytkowy, TBC i pozostałe z palety zajęć.


 
ANNA MALCZEWSKA - mgr AWF, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Nordic Walking instruktor. Trener personalny. Pasją Ani jest rower i dzięki niemu rowerem zwiedziła wiele ciekawych miejsc. Pasjonat i propagator sportu w powiecie gliwickim, wolontariuszka.
 
MAREK TRZEMŻALSKI - dyplomowany nauczyciel tańca Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli Tańca Wielkiej Brytanii (ISTD ? Licentiate), dyplomowany nauczyciel tańca United Kingdom Alliance (UKA), pedagog, trener sportowy I klasy (AWF-Gdańsk), sędzia klasy międzynarodowej (WDSF). Wieloletnie doświadczenie trenerskie, wiedza, pasja, zaangażowanie w pracy. Wychowawca wielu wspaniałych tancerzy. 
JOLA TRZEMŻALSKA - instruktor tańca w sportowym tańcu towarzyskim (AWF Gdańsk), sędzia tańca towarzyskiego, była tancerka tańca towarzyskiego mistrzowskiej klasy krajowej A w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Lubi pracować w parami dorosłymi i zaszczepiać w nich pasję do tańca.
 
KATARZYNA PIEKARZ - Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od zawsze związana ze sportem. Zajęcia fitness prowadzi od 9 lat. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udziały w licznych szkoleniach i konwencjach. Półfinalistka pierwszej edycji Aerobicmani w Polsce (2013), finalistka konkursu Fit Style (2014. Uwielbia zajęcia choreograficzne. Według Kasi największym sukcesem instruktora fitness jest zarażanie innych swoją pasją.


 
MARYSIA WASILEWSKA - Tancerz, wychowawca kolonijny. Prowadzi zajęcia z dorosłymi i dziećmi. Tańcem zajmuje się od 8 roku życia. Jej specjalnością jest street dance. Taniec czyli pasje rozwija pod okiem międzynarodowych sław sceny tanecznej na eventach takich jak SDA camp, FairPlay dance camp, licznych warsztatach w Polsce jak i zagranicą ( andey j, anthony lee, denzel chismol,jillian meyers). Najmłodszy rodzynek w naszym STEP-DANCE team


 
DOMINIK DUŹNIAK - ?Nie żyję po to, by biegać. Biegam, by lepiej żyć? Biegacz długodystansowy, czynny zawodnik od 2009 roku, propagator zdrowego stylu życia. Za największy sukces sportowy uważa systematyczność i ciągłe doskonalenie siebie. Osiągnięcia sportowe to czołowe lokaty w biegach ulicznych i crossowych do dystansu półmaratonu oraz ukończone 11 maratonów. Pasjonat kolarstwa. Trener Indoor Cycling.


 
GRZEGORZ SZOŁTYSIK - ukończył Akadamię Wychowania Fizycznego, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness, trenet Indoor Cycling. Manager Sportu, były piłkarz Ruchu Radzionków i Górnika Zabrze. Ma niesamowite poczucie humoru, którym zaraża innych. Na zajęciach u Grzegorza nie tylko poćwiczysz, ale i pogodosz po naszemu czyli po śląsku. 
AGNIESZKA BRATEK - absolwentka AWF w Katowicach, dyplomowany dietetyk. "Moja praca jest moją pasją"- tak mówi o sobie. Instruktor aerobicu oraz piłki siatkowej, uprawia biegi długodystansowe-ultramaratony górskie.

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt Fitness & Taniec

Rezerwacja/Informacja:
509 247 529

Jarosław Kuchta:
501 799 020

biuro@step-dance.pl

http://step-dance.pl/
Godziny zajęć:

Aktualny grafik zajęć pod adresem: Grafik StepDance