Akademia piłkarska TEAM na JasneJ

Sprawność fizyczna, pasja a jednoczenie radość i świetna zabawa?
Jasne, że... piłka nożna!
 
Powierzając swoje dziecko opiece profesjonalnych trenerów Akademii Piłkarskiej TEAM prowadzonej przez Jarosława Kaszowskiego możesz być przekonany, że zapewnimy Twojemu dziecku prawidłowy rozwój poprzez dobrą zabawę.
 
Szkolenie na najwyszym poziomie jest dedykowane dla dzieci już od 4 roku życia, a szerokie zaplecze sportowe i socjalne pozwala na treningi w wyjątkowo komfortowych warunkach.
 

 
Treningi przeprowadzane są w małych grupach, dzięki czemu trener jest w stanie obserwować postepy w nauce poszczególnych osób, potrafi wyłapać ewentualne błędy, które uczący się popełnia i skorygować je na bieżąco  na JasneJ Twoje dziecko nie będzie się nudzić!

Akademia Piłkarska Team bierze udział w rozgrywkach ligowych śląskiego Związku Piłki Nożnej Podokregu Zabrze w kilku kategoriach wiekowych. Drużyny Golden Team co tydzień rozgrywajć swoje mecze na boiskach otwartych bez względu na pogodę.
 
Akademia ma podpisaną umowę o współpracy ze Stowarzyszeniem GKS Piast? Gliwice oraz Piast Gliwice S.A., co stwarza większe możliwości rozwoju wszystkim dzieciom!
 
Jasne! Zapisz swoje dziecko już dziś i przekonaj się jak piłka nożna czy pokolenia, czy ludzi!

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt Piłka nożna:
Jarosław Kaszowski

602 502 009

akademiateam@gmail.com

http://akademiateam.pl
Godziny zajęć Piłki nożnej:
Harmonogram Piłka nożna