Akademia piłkarska TEAM na JasneJ

Sprawność fizyczna, pasja a jednocześnie radość i świetna zabawa?
Jasne, że... piłka nożna!
 
Powierzając swoje dziecko opiece profesjonalnych trenerów Akademii Piłkarskiej „TEAM” prowadzonej przez Jarosława Kaszowskiego możesz być przekonany, że zapewnimy Twojemu dziecku prawidłowy rozwój poprzez dobrą zabawę.
 
Szkolenie na najwyższym poziomie jest dedykowane dla dzieci już od 4 roku życia, a szerokie zaplecze sportowe i socjalne pozwala na treningi w wyjątkowo komfortowych warunkach. 
 

 
Treningi przeprowadzane są w małych grupach, dzięki czemu trener jest w stanie obserwować postępy w nauce poszczególnych osób, potrafi wyłapać ewentualne błędy, które uczący się popełnia i skorygować je na bieżąco – na JasneJ Twoje dziecko nie będzie się nudzić!

Akademia Piłkarska Team bierze udział w rozgrywkach ligowych Śląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręgu Zabrze w kilku kategoriach wiekowych. Drużyny Golden Team co tydzień rozgrywają swoje mecze na boiskach otwartych bez względu na pogodę.
 
Akademia ma podpisaną umowę o współpracy ze Stowarzyszeniem GKS „Piast” Gliwice oraz Piast Gliwice S.A., co stwarza większe możliwości rozwoju wszystkim dzieciom! 
 
Jasne! Zapisz swoje dziecko już dziś i przekonaj się jak piłka nożna łączy pokolenia, łączy ludzi!
 

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt Piłka nożna:
Jarosław Kaszowski

602 502 009

akademiateam@gmail.com

http://akademiateam.pl
Godziny zajęć Piłki nożnej:
Harmonogram Piłka nożna