Wellness na JasneJ


Ogłaszamy PONIEDZIAŁKI, WTORKI, ŚRODY, PIĄTKI i NIEDZIELE na Jasnej
DNIAMI POPRAWNEGO SAUNOWANIA
 
Wszystkich miłośników, amatorów i fanów poprawnego saunowania zapraszamy w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek na rytuały saunowe od godziny 19:15  (co 45 minut) oraz niedziele od godziny 17:15 przeprowadzane przez saunamistrzów! Będzie to czas poprawnego saunowania wolnego od tekstyliów zarówno w saunach jak i jacuzzi.
Zapewniamy znakomitą atmosferę, czas na odpoczynek i relaks, a to wszystko w wśród niepowtarzalnych kompozycji zapachowych i błogiego ciepła.
Ponadto w każdy z tych dni od 20:30 w cenie BASEN!
5 godzin w cenie 2!
Zostań mistrzem saunowania razem z Jasna!

UWAGA! Wejście do strefy wellness w poniedziałki, wtorki, środy i piątki od 18:30 oraz niedziele od 16:30 jest możliwe TYLKO DLA OSÓB POPRAWNIE SAUNUJĄCYCH.
 
Co to oznacza?
Poprawne saunowanie to innymi słowy korzystanie z saun bez tekstyliów. Do strefy można wchodzić jedynie w ręczniku/pareo/prześcieradle lub nago (zabierając ze sobą ręcznik pod stopy oraz pod miejsce siedzące). 
Osoby, które nie będą stosowały się do powyższych zaleceń zostaną poproszone o przebranie się bądź w przypadku dalszego niezastosowania się do instrukcji, o opuszczenie strefy. 

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Godziny otwarcia Wellness:
Poniedziałek-Piątek
15:00 - 24:00
Sobota i Niedziela
10:00 - 22:00