Wspinaczka na JasneJ


Jasne, że wspinaczka!
Jeśli Twoim atutem jest ambicja, osiąganie wyznaczonych celów, nie jest ważne czy rozpoczynasz swoją przygodę ze wspinaniem, czy już się wspinasz ? indywidualne zajęcia z instruktorem są właśnie dla Ciebie!
Nasi instruktorzy nauczą Cię podstaw, pomogą pracować nad Twoimi słabymi stronami i wykorzystywać te najmocniejsze. Ucz się od najlepszych!
 
Zapraszamy dzieci, młodzież, studentów oraz dorosłych bez ograniczeń wiekowych!
 
Nasza pasją jest wspinaczka, spróbuj i Ty!


Termin zajęć (dogodny dla Państwa)

Dane osobowe
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest KAR – TEL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Gliwicach ul. Sienkiewicza 13, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, pod numerem KRS 0000445008 - właściciel Ośrodka JASNA Sport i Rekreacja. Dane udostępnione na formularzu zgłoszeniowym będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu rejestracji oraz w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla rejestracji i uczestnictwa w akcjach promocyjnych. Każdy Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Zostałam/em poinformowana/y, iż wyrażenie poniższych zgód jest całkowicie dobrowolne i że można wyrazić wszystkie, niektóre zgody, jak i nie wyrazić żadnej zgody, a każda ze zgód może być w każdej chwili odwołana.

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt Ścianka wspinaczkowa:
32 411 99 99

Godziny otwarcia Ścianki wspinaczkowej:
Poniedziałek-Piątek
16:00 - 22:00
Sobota i Niedziela
10:00 - 22:00