Wspinaczka na JasneJ


SEKCJA DZIECI
Przygoda, radość, zabawa, wyzwanie? Jasne,

a wszystko to pod opieką doświadczonych instruktorów w sekcjach dostosowanych do wieku i mozliwości dziecka. Możesz mieć pewność, że na JASNEJ Twoje żywe srebro nawet to najmłodsze, bo już od 5 roku życia, w bezpieczny sposób spożytkuje swój zapas energii.

Sekcje wspinaczkowe dla początkujących pomogą nauczyć prawidłowej techniki potrzebnej do wspinaczki na kolejnych poziomach, a sekcje dla zaawansowanych pomogą w rozwinięciu młodych talentów, przygotowując Je do zawodów. Nauka wspinania poprzez zabawy rozwija sprawność fizyczną dziecka, uczy rozwiązywania problemów, pewności siebie, wytrwałości w dążeniu do celu oraz odpowiedzialności.

Zawody? Rywalizacja? Jasne!
Dzieci często przewyższają dorosłych wspinaczy sprawnością fizyczną,
dlatego mamy w planach uczestnictwo w zawodach wspinaczkowych! Więc nie czekaj!
 
 
SEKCJA DOROŚLI
Jasne, że wspinaczka!
Jeśli Twoim atutem jest ambicja, osiąganie wyznaczonych celów, nie jest ważne czy rozpoczynasz swoją przygodę ze wspinaniem, czy już się wspinasz? sekcja wspinaczkowa jest właśnie dla Ciebie! Nasi instruktorzy nauczą Cię podstaw, pomogą pracować nad Twoimi słabymi stronami i wykorzystywać te najmocniejsze z nich. Ucz się od najlepszych! Udział w sekcji pozwoli Ci poznać podstawy, a jeśli już się wspinasz systematycznie podnosić poziom wspinaczkowy, nabierać wytrzymałości, precyzji, gibkości i siły. Małe grupy pozwalają dostosować bodźce treningowe indywidualnie do potrzeb osób początkujących i zaawansowanych.

Zapraszamy młodzież od 16 lat, studentów oraz dorosłych bez ograniczeń wiekowych!

Naszą pasją jest wspinaczka, spróbuj i Ty!
 

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt Ścianka wspinaczkowa:
32 411 99 99

Godziny otwarcia Ścianki wspinaczkowej:
Poniedziałek-Piątek
12:00 - 22:00
Sobota i Niedziela
10:00 - 22:00