RED FIVE Pure Detailing & Car Spa na JasneJ


RED FIVE Pure Detailing & Car Spa to firma powstała z pasji dwóch Marcinów, którzy od dzieciących lat pałali miłością do motoryzacji. W Ośrodku Sportowym Jasna 31 macie Państwo możliwość skorzystania z ich wieloletniego doświadczenia w profesjonalnym car detailingu. Wychodząc naprzeciw coraz wyższym oczekiwaniom klientów, którzy wymagają rzetelnego podejęcia do opieki nad swoimi pojazdami nasze studio kosmetyki samochodowej oferuje tak wyspecjalizowane usługi jak np.:
- mycie detailingowe,
- wieloetapowe korekty lakieru,
- aplikacje ochronnych powłok ceramicznych oraz folii PPF,
- zabezpieczenia antykorozyjne szwajcarskim systemem Waxoyl,
- usuwanie wgnieceń karoserii bez lakierowania,
- renowacja tapicerek skĂłrzanych...
Jednakże nie zabraknie tu również podstawowych usług związanych z bieżącym utrzymywaniem czystości na zewnątrz i wewnątrz pojazdów czy przygotowaniem ich do sprzedaży. Istnieje również możliwość nawiązania współpracy w zakresie stałej obsługi flot, jak również możliwość odbioru auta od klienta i dostarczenia po wykonaniu usługi.

Cennik usług podstawowych*:
- mycie - 100 zł
- sprzątanie - 100 zł
- komplet (mycie i sprzątanie) - 140 zł
- pranie wnętrza - 300 zł
- czyszczenie i konserwacja skórzanej tapicerki - 300 zł
- przygotowanie do sprzedaży - 600 zł

* wszystkie ceny są minimalne i mogą się różnić w zależności od wielkości pojazdu oraz stopnia jego zabrudzenia. Wszystkie rónice cenowe są ustalane z klientem przed wykonaniem usługi. Prace detailingowe wyceniane są w każdym przypadku indywidualnie.
 

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Godziny Otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 18:00
Sobota
9:00 - 14:00