Jasna ProActive Service Ski & Bike

Firma Proactive zrodziła sie z pasji i zamiłowania do sportu i aktywności fizycznej. Z upływem czasu poszerzaliśmy swoja oferte oraz zakres dzialać przez nas podejmowanych.
Wraz z biegiem lat oczywiste stało sie, posiadanie i świadczenie usług serwisowych, na wysokim poziomie dla naszych klientow. Taki zakres i poziom działać możemy realizować dzięki zaawansowanemu parkowi maszyn,szwajcarskiej firmy Montana, które gwarantuja wysoka jakość oferowanych usług. Nasz serwis oferuje szereg usług związanych z naprawa oraz przygotowaniem sprzętu zimowego do sezonu, a także sprzętu rowerowego w sezonie letnim. Dysponujemy doświadczona kadra serwisowa, a także sprawdzonymi od lat rozwiązaniami, pozwalającymi bezpiecznie i fachowo zadba o sprzet naszych klientow.

W tym sezonie poszerzamy swoja oferte o wypoşyczalnie sprzetu narciarskiego oraz snowboardowego. Nasz asortyment jest zawsze przygotowany do uşycia na stoku i po kazdym wypozyczeniu ponownie przeserwisowany. Istnieje mozliwosc rezerwacji sprzetu online do czego serdecznie zapraszamy.

Mozna nas odwiedzic w godzinach 11-19 od poniedzialku do piatku oraz od 10-13 w soboty.
 

Dla wszystkich naszych klientów, a zarazem miłośników zjazdów na stokach, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę!

Serwisuj swoje narty na Jasnej po preferencyjnej cenie, na najnowocześniejszej generacji maszynach!Wysokiej klasy sprzęt oraz doświadczenie naszego serwisanta zagwarantują bezpieczny sezon zimowy dla Ciebie i Twojej rodziny.

Jesteś klientem Jasnej? Na dobry start sezonu, otrzymasz od nas 20% zniżki na serwis narciarski.


Zaufali nam zawodowcy,więc wypróbuj i Ty!

 
 

 


Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Godziny otwarcia Serwisu:
Poniedziałek-Piątek
11:00 - 19:00