Przedszkola i Szkoły na JasneJ

Jasna to multifunkcjonalny obiekt sportowo - rekreacyjny, dedykowany przedszkolom i szkołom. Jako młody gliwicki ośrodek, możemy poszczycić się już na starcie, współpracą z wieloma placówkami edukacyjnymi z terenu naszego miasta.

Jasna gwarantuje:
atrakcyjny pakiet zajęć sportowych połączonych z grami i zabawami logicznymi, nowoczesną w pełni bezpieczną flotą samochodową, opieką stewardów, wykwalifikowaną kadrą szkoleniową posiadającą uprawnienia nadane przez Ministra Sportu i Turystyki.

Nasz pomysł, nasza propozycja...
oddajemy we władanie każdego gliwickiego dziecka, część sportową ośrodka Jasna. Rozkład zajęć układają nauczyciele wychowania fizycznego zatrudnieni w placówce edukacyjnej.

Ze swojej strony, służymy pomocą na każdym etapie budowania zastawu aktywności dla naszych najmłodszych Gości. Umożliwiamy swobodną rotację zajęć i łączenie ze sobą godzin lekcyjnych. W gestii dyrekcji placówki edukacyjnej pozostaje wybór, czy zajęcia odbywają się przy udziale kadry przedszkolnej/szkolnej, czy też nie.

Jasna dla dzieci to...
- dziecięca aktywność w najzdrowszym wydaniu
- właściwy, zindywidualizowany sportowy start
- szansa na uzyskanie przewagi, już w początkowej fazie sportowego życia
- kopalnia wiedzy i doświadczenia mistrzów, trenerów i instruktorów
- moliwość osiągania kolejnych sportowych celów
- szansa na odniesienie sportowego sukcesu

Jasna, to związanie się ze sportem na całe życie.

Na JasneJ możesz więcej...


Oferta Jasnej w sposób kompleksowy odnosi się do szeroko rozumianej aktywności fizycznej dzieci. Jako jej autorzy i realizatorzy pragniemy unikać sformułowania "lekcja wychowania fizycznego".Z założenia i definicji naszą ideę należy postrzegać, jako produkt świeży, innowacyjny i niekonwencjonalny, a przy tym szyty na miarę.

Chcesz, aby Twoje dziecko aktywnie spędzało czas,
a nie masz czasu na zawożenie go na zajęcia dodatkowe?
Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie!

Rodzicu! Jeśli przedszkole lub szkoła, do którego uczęszcza Twoje dziecko nie korzysta jeszcze z naszej oferty, a zdrowy rozółj poprzez sportową aktywno, to wartość, która jest Ci bliska, prosimy zadziałaj oddolnie i zainicjuj rozmowy o Jasnej z nauczycielami i dyrekcję swojej placówki. Kompleksowo zadbamy o Twoje dziecko!
 

Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt Przedszkola i Szkoły
797 340 599

szkoly.przedszkola@jasna31.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek
8:00 - 17:00