Gabinet Masażu i Kosmetyki Naturalnej "SPA W DRZEWACH" na JasneJBony dostąpne na recepcji Ośrodka sportowo rekreacyjnego Jasna 31, Gliwice (TYLKO płatność gotówka odliczona kwota)
lub bezpośrednio u nas pod nr. tel. 736 360 366


Gabinet Masaşu SPA w Drzewach na Jasnej?

Jasne, Ĺźe tak!

Gabinet masażu i kosmetyki naturalnej "SPA w Drzewach" powstał z miłości do natury i wiary w niezwykłą moc dotyku.

Stąd też, sercem każdego zabiegu jest masaż, a produkty stosowane do pielęgnacji twarzy i ciała bazują na  wysokiej jakości naturalnych surowcach roślinnych.  Pozbawione są szkodliwych substancji chemicznych,  którymi bombardowany na co dzień jest nasz organizm. Kosmetyczny slow food sprzyja zarówno ochronie środowiska, jak i zdrowiu naszej skóry. Ten rodzaj pielęgnacji skierowany jest zatem do osób, które pragną żyć w duchu zero waste, w zgodzie z własnym ciałem, w harmonii z naturą. Świadomych, że działa ona powoli, ale zawsze konsekwentnie.

Logo gabinetu, czyli przypominający otwartą dłoń liść klonu to znak komunikacji, tworzenia więzi, odrodzenia oraz uzdrowienia. SPA w Drzewach stanie się bowiem dla Ciebie miejscem wyciszenia, poczucia bezpieczeństwa i pełnej akceptacji.


Autorska oferta zabiegowa wykorzystuje moc drzew. Ich symbolika jest jednak znacznie szersza. . Logo, czyli przypominający otwartą do liść klonu to znak komunikacji, tworzenia więzi, odrodzenia oraz uzdrowienia. "SPA w Drzewach" stanie się bowiem dla Ciebie miejscem wyciszenia, poczucia bezpieczeństwa i pełnej akceptacji.

Spa w Drzewach Bogus�awa Gawron o sobie


 


Czekamy na Ciebie, na Jasnej!
Kontakt SPA w Drzewach
+48 736 360 366

Zabiegi realizowane są po uprzedniej rezerwacji telefonicznej.

Godziny otwarcia :
Poniedziałek-Piątek
9:00 - 20:00
Sobota
9:00 - 13:00